Оренда кальянів

Якщо ви плануєте добре провести романтичний вечір, зустрітися з друзями або ж влаштувати вечірку, кальян стане чудовим доповненням до таких зустрічей. В Європі цей пристрій став популярним в XIX столітті. Сьогодні курити кальян модно. Для багатьох людей кальянокуріння - це один із способів розслабитися. Крім цього, деякі використовують його замість звичайних сигарет. Однак купити кальян зможе не кожен, адже коштує він недешево. Тому в подібних ситуаціях найкращим варіантом буде оренда наргіле з набором витончених ароматів високої якості.

Можливість замовити додому пристрій для ароматного димного задоволення з'явилася не так давно. Спочатку ця послуга не користувалася великою популярністю серед любителів покурити вишуканий тютюн. І це можна легко пояснити: практично кожен з них був володарем власного пристрою, але з часом чутки про таку послугу швидко рознеслися, адже бажаючих зі смаком подиміти з кожним роком ставало більше.

Кальяни напрокат у Києві

Послуга оренди кальяну в Києві відмінно підійде, якщо про існування цього приладу ви згадуєте кілька разів протягом року, адже набагато вигідніше орендувати його, ніж купити і постійно залишати на полиці припадає пилом. Звичайно, після тривалого простою кальян буде придатним до використання, але не варто забувати, що все має свій термін експлуатації. Згодом ви можете зіткнутися з гіркотою в трубці, у наргіле може окислитися шахта або тріснути колба.

Крім цього, прокат зручний тим, що вам не потрібно буде перед використанням відмивати прилад, перевіряти його на герметичність і т.д. Після замовлення вам підготують чистий і укомплектований кальян.

Таку послугу ви можете замовити у нас. Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки високоякісні, практичні і красиві кальяни за найнижчими цінами:

  • при оренді необхідно залишити заставу - повну його вартість.
  • подобова оренда одного пристрою - 300 грн./добу
  • кальян, зроблений з нержавіючої сталі, завдяки чому, в шахті немає сторонніх ароматів.
  • у вартість 300 грн включено - кальян, силіконовий шланг, чаша на вибір (глина або силікон), калауд, щипці, ущільнювачі, 1пачка тютюну/50гр., 4 кубика вугілля, 5 одноразових мундштуків)
  • погодинна оренда кальянщика з трьома кальянами коштує 600 грн./год (кожен додатковий пристрій - 200 грн./год), все необхідне вже включено у вартість.
  • для великих компаній або ж для вечірки великого масштабу ціна визначається індивідуально. + 380 (73) 630-00-00 Call-center.

Ви також можете самостійно орендувати кальян, звернувшись за адресою м. Київ, пр. Голосіївський 82 або вул.м-ла. Тимошенко 21, корп.2.

)