(073) 63 000 00
Кошик
Фото
Найменування товару
Ціна
Кількість
Сума
Сума:

Кальяни

показать еще
Показати ще (24)

Стверджувати точно, звідки з'явився кальян, напевно, не стане жоден історик. Точних історичних фактів про батьківщину першого кальяну немає. Але відомо, що курити його люди почали задовго до того, як почали вести літописи. У світі існує кілька версій походження кальяну. Багато підтверджень того, що цей курильний прилад «дістався» до нас з Індії. Тут археологами були виявлені перші пристрої для куріння тютюну. Але сама культура куріння кальяну бере свій початок з Туреччини. Коли османи привезли цей спосіб куріння в арабські держави, кальяни настільки припали до душі людям, що стали справді народною багатовіковою традицією.

Перші кальяни для куріння

Перші кальяни для куріння тютюну виготовлялися зі шкаралупи кокосового горіха. Але минав час, і цей пристрій поступово набув риси того аксесуару, який ми зараз знаємо. Майстри виділили чотири обов'язкові елементи конструкції пристрою:

  • посудину для наливу води;
  • курильну трубку;
  • мундштук;
  • верхню частину приладу - «верхівку».

З давніх часів існували кальяни різних розмірів: від крихітного до гігантського.

На протязі багатьох століть конструкція удосконалювалася, але зовнішній вигляд наргіле залишився класичним.

На європейському континенті кальяни почали з'являтися в XIX-му столітті. В цей час бере свій початок мода на все «східне». У вищому світі жоден прийом не обходився без цієї екзотики зі Сходу. А будинок, де був присутній кальян, відрізнявся достатком, шиком і підкреслював знатність власників.

Чи варто купити кальян в Україні?

Сьогодні мода на кальяни знову переживає бурхливий ріст. Цей вид відпочинку сподобався і нашим співвітчизникам. Багато кафе і барів пропонують цей оригінальний вид проведення часу, але вартість послуги по кишені далеко не всім відвідувачам.

Набагато простіше, якщо ви є шанувальником кальянокуріння, купити пристрій для домашнього використання.

Тут ви зможете насолодитися на самоті неспішною процедурою. Або ж, запросивши близьких друзів, запропонувати покурити наргіле, поговорити при цьому, налаштувати компанію на неспішниу та приємну розмову. Саме такий пристрій для отримання димного задоволення створює особливу атмосферу, коли не хочеться нікуди поспішати, а є бажання подумати і поговорити про життя в колі найближчих людей.

Купити кальян сирійський в магазині Аладін

У нашому магазині «Аладін» представлені сирійські наргіле, які ви можете купити або узяти в оренду. Сирійські кальяни - це вишуканий дизайн, ручна робота, якість матеріалів і традиційно ідеальні курильні можливості. Ці кальяни добре відводять тепло. Кожен кальян унікальний. У нашому магазині представлена тільки якісна продукція зі Сходу. Магазин кальянів aladin.kiev.ua входить в мережу магазинів ""Світ кальянів"", що в черговий раз розкриває нас як надійного партнера. Саме в нашому інтернет-магазині ви можете купити кальян по найкращій ціні.

У нашій мережі ви зможете знайти більшість виробів від відомих виробників. Якщо ви хочете купити єгипетський кальян, або ж кальян Аmy, ми зможемо виконати будь-які ваші забаганки.

Також, обравши цікавий для вас виріб, не забудьте купити кокосове вугілля для кальяну!