(073) 63 000 00
Кошик
Фото
Найменування товару
Ціна
Кількість
Сума
Сума:

Кальян Khalil Mamoon - легендарний девайс, що дійшов до наших днів

Один з найвідоміших виробників кальянів - єгипетська торгова марка Khalil Mamoon. Ця марка відома і шанована в усьому світі, тому багато любителів кальянокуріння мріють придбати цей девайс. Кальяни бренду Khalil Mamoon відносяться до цінової категорії ""вище середнього"". Відмінна якість виготовлення, гарний зовнішній вигляд і функціональність цілком виправдовують високу вартість виробу.

Історія виготовлення кальянів ""Халіль Мамун"" налічує кілька століть. Перші відомості про них зустрічаються в літописі XVII століття, вони згадуються з ім'ям Кхаліл Мамуна. Це був поважний чоловік, відомий майстер, який ремонтував масляні лампи і реставрував антикварні вироби. Перший кальян цей майстер виготовив, перебуваючи в Туреччині, і підніс в дар Мухаммеду. Пізніше за свої заслуги він був удостоєний титулу Ефенді (це рівнозначно англійському ""сер""). В історії сім'ї він так і залишився з цим ім'ям.

Мамун Ефенді продовжив роботу над створенням кальянів і домігся їх досконалості. Набуті знання і секрети майстерності він передав синові, а той - своєму синові і так до сьогоднішнього дня.

Khalil Mamoon - майстерність, доведена до досконалості

За багатовікову історію сімейне ремесло було доведено до досконалості і перейшло в ранг мистецтва. В даний час ""Халіл Мамон"" - це девайси преміум-класу, які користуються незмінним попитом. Виробництво окремих частин кальяну здійснюється на відповідному обладнанні, але збірка виробів, як і багато століть назад, виконується вручну.

Відмітна особливість єгипетських кальянів Khalil Mamoon - повна герметичність. Цього вдалося досягти завдяки застосуванню ручної збірки і паяння, внаслідок чого відсутні з'єднання.

Ще одна перевага - широка шахта (до 15 мм), такий діаметр забезпечує хорошу тягу. Шахта може бути суцільнолитною (мідь, латунь), в цьому випадку вона важка (вага 2-3 кг), або штампованою (порожнистою з нержавіючої сталі), тоді вона легше. Однак всі моделі цього бренду мають нерозбірні конструкції. Метали, які використовують для виготовлення кальянів, не піддаються корозії, тому такі девайси довговічні.

Крім цього, шахти і блюдця мають естетично красивий зовнішній вигляд. По металу гравірують різні візерунки, які виконують не тільки декоративну роль, але і мають певний сенс.

Колба Khalil Mamoon завжди виготовляється у формі дзвону (інша форма вкрай рідкісна), це ще одна відмінна риса продукції бренду.

Інтернет-магазин Aladin - товари для кальянокуріння з доставкою по Україні

Купити оригінальний кальян єгипетського бренду Khalil Mamoon beast зручно в інтернет-магазині Aladin (Україна, Київ), ціни відповідають якості девайса. У нашому каталозі представлені різні моделі, тому ви легко знайдете ту, яку давно шукаєте. Крім кальянів, ми пропонуємо аксесуари до них, тютюн і вугілля.

Зареєструвавшись на нашому сайті aladin.kiev.ua і ставши постійним покупцем, ви зможете користуватися спеціальними пропозиціями, передбаченими для цієї категорії клієнтів.

Ми працюємо без вихідних, тому готові обслужити вас з 10:30 до 20:30 щодня. Для іногородніх покупців передбачена оперативна доставка замовлень Новою поштою по всій Україні.