Кальян PARS Premium Mat (Чорний)


4 3

Характеристики
Бренд Pars
Висота кальяну без чаші, см 75
Тип з'єднання Різьба
матеріал Латунь
Діаметр шахти кальяну, см 1.1
Кількість портів під шланг 1
Колір колби кальяну Чорний
Колір шахти кальяну Золотий
Дифузор шахти кальяну Немає
Маслозбірник Немає
Обсяг колби кальяну 2
Плаваючий порт під шланг Немає
Країна виробник Іран
  • Ціна: 2000 грн 1700 грн | У наявності

До цього товару ще немає опису


Кальян PARS Premium Mat (Чорний)

Хороший кальян! Добре миється, зручний у використанні. Трохи важкий, але добре стоїть на підлозі і менше шансів для падіння. Після півтора роки використання, політ нормальний.

5 5
Кальян PARS Premium Mat (Чорний)

А шланг нужно покупать отдельно? --------------------------------------------------- Ответ администрации: Здравствуйте, шланг не идет в комплекте. Его нужно покупать отдельно.

3 5
Кальян PARS Premium Mat (Чорний)

Колба отдельно не продаётся? Кальян отличный, имел оплошность разбить колбу. --------------------------------------------------------------------------------------- Ответ администрации: Здравствуйте, именно под этот кальян нет. В качестве замены идеально подойдут yahya уплотнитель и универсальная колба. 1. https://aladin.kiev.ua/aksessuary/uplotniteli/uplotniteli-dla-shahti/uplotnitely-yahya-dlya-kolby-chernyy.html 2.https://aladin.kiev.ua/aksessuary/kolbi/kolbu-universal/kolba-universalynaya-goluboy.html

5 5
Ім має бути від 1 до 25 символів!
Текст відгуку повинен бути від 1 до 1000 символів!
Будь ласка, виберіть оцінку!
Написати відгук
Примітка:: У разі якщо ви хочете отримати відповідь на ваш відгук по email або телефону, будь ласка залишайте свої контактні дані в повідомленні. Ми гарантуємо конфіденційність, доступ до вашої особистої інформації матиме тільки керівництво магазинів.
    Погано           Добре