Кальяни Kaya

Показати ще (24)

Кальянокуріння - релакс для душі й тіла

У нашій країні кальяни з'явилися порівняно недавно, з тих пір, коли для туристів став доступним відпочинок в Єгипті. До цього кальяни ми бачили тільки в фільмах про життя східних шейхів і на картинках у книжках.

Сьогодні, напевно, не знайдеться людини, яка не спробувала би курити кальян. У всіх великих містах і невеликих населених пунктах відкриті кальянні, де можна посидіти з друзями і розслабитися в приємній обстановці. Однак багато хто воліє мати цей курильний девайс у себе вдома, щоб можна було в будь-який час насолодитися ароматом запашного тютюну. Якщо ви - з цієї категорії людей, то, напевно, замислювалися про те, який кальян краще придбати.

Загляньте в каталог інтернет-магазину Aladin, і ви знайдете безліч моделей, кожну з яких захочеться купити.

Кальяни Kaya - єднання східного шарму і німецької якості

Щоб отримати справжнє задоволення від кальянокуріння, недостатньо тільки хорошого тютюну, наргіле повино поєднувати в собі естетику і якість. Саме такими є кальяни німецького бренду Kaya. Заснували це підприємство турки, головний офіс і цеха знаходяться в Німеччині, потужний виробничий філіал - ​​в Китаї. В результаті цієї співпраці вийшов продукт, в якому гармонійно злилися давні традиції Сходу і німецька педантичність.

Головна відмінність кальянів Kaya - креативний дизайн, безшумність і легка тяга під час куріння. Таких відмінних характеристик вдалося досягти завдяки збільшеному розміру сталевої шахти, а також спеціально сконструйованого переходу до неї шланга.

Не може не звернути на себе увагу новинка бренду Кая - серія Kaya Shisha. Ці девайси мають скляну колбу, яка виробляється вручну з особливо міцного скла і має спеціально розроблену систему з'єднання.

Таким чином, кальяни бренду Kaya характеризуються як вироби, які мають найкращі характеристики: естетично красивий зовнішній вигляд, довговічність, висока функціональність, безшумність при палінні, високоякісні складові девайса, доступна ціна.

Торгова марка Kaya випускає кілька власних лінійок кальянів, найвідоміші з них:

  • Shisha - скляна колба, описана вище, випускається декілька серій;
  • Elox - для виробництва використовують алюміній, середня цінова категорія;
  • Inox - виготовляються з нержавіючої сталі. Ці вироби - елітні і дорогі.

Кожна модель кальянів бренду Kaya відрізняється вишуканим дизайном і високою якістю виготовлення.

Все для кальянокуріння від інтернет-магазину Aladin

Купити недорого високоякісний кальян німецького бренду Kaya можна через каталог нашого інтернет-магазину aladin.kiev.ua. Ми пропонуємо оригінальні вироби від відомого виробника.

У нашому магазині працюють досвідчені консультанти, готові надати вам допомогу при виборі, розповісти про особливості кожної моделі, правила використання та догляду. Для наших постійних покупців діє спеціальна система знижок.

Ми гарантуємо оперативну доставку товару в усі населені пункти України.

Показати більше