Кальяни OdumanЕксклюзивний кальян Oduman

Кальяни, що увійшли в наше життя не так давно, досить широко представлені на ринку курильних приладів. Але серед величезного асортименту аксесуарів для паління особливо виділяються дійсно оригінальні, не схожі на інші моделі, кальяни молодого турецького бренду Oduman. Абсолютно все курильні прилади бренда відрізняються:

  • преміальною якістю;
  • інноваційними рішеннями;
  • незвичайним, дуже привабливим дизайном;
  • компактними розмірами, що роблять вироби стійкими і мобільними;
  • високоякісними матеріалами виготовлення;
  • відмінними курильними властивостями.

В інтернет-магазині Aladin можна купити будь-яку модель кальяну Oduman Premium-класу.

Характеристики приладів для смачного куріння Oduman

Відразу скажемо, що турецький виробник творчо підходить до створення своїх виробів. Всі моделі відрізняються виключно оригінальним зовнішнім виглядом, по-різному комплектуються, фарбуються, окремим комплектуючим надаються унікальні форми.

Для виготовлення аксесуарів використовуються кращі матеріали:

  • для колби - стійке до високих температур різнобарвне натрієве скло, зверху вручну покривається оригінальним орнаментом;
  • для шахти - нержавіюча сталь;
  • для шланга - силікон, виготовлений за найсучаснішими технологіями.

Комплектуючі кальянів Oduman надійно і герметично з'єднуються між собою за допомогою різьби, що дозволяє брати прилад за шахту. Всі моделі Одуман оснащені LED-підсвічуваннями різних тонів. Шахти і трубки для паління пристроїв мають широкий діаметр, тому забезпечують легку тягу. Основними перевагами кальянів турецького виробника Oduman є: чудові курильні якості, практичність використання, довгий термін служби, унікальність кожної моделі, цікава комплектація, зручність застосування.

Виробник гарантує насолоду процесом куріння без заміни комплектуючих протягом тривалого часу.

Кальяни Oduman: широкий асортимент

Інтернет-магазин Aladin пропонує любителям приємного проведення часу турецькі наргіле Oduman, що мають неповторний зовнішній вигляд: Micro Hookah M-18 C (прозорий), Tarantula N9 (прозорий), N2 (білий матовий), N2-С (прозорий).

Турецькі курильні пристрої стануть приємним презентом другу, подрузі або колезі по роботі.

Беріть кальяни з собою на дачу, на відпочинок на природі, в походи і відпустки. Нехай ароматно-пряний, густий охолоджений димок приносить вам справжнє естетичне і димне задоволення! І не важливо при цьому, курите ви наодинці або в компанії з близькою людиною.

)