Кальяни Wookah OriginalsКальян Wookah Merbau Onion

Ціна: 11306 грн

Кальян Wookah Black Red Olivies

Ціна: 12650 грн

Кальян Wookah White Nox Olives

Ціна: 15387 грн

Кальян Wookah Grom Check

Ціна: 16400 грн

Кальян Wookah Grom Mill

Ціна: 16400 грн

Кальян Wookah Grom Padouk Grom Paduk

Ціна: 22500 грн

Кальян Wookah Artic Blue Flames (Блакитний)

Ціна: 10416 грн

Кальян Wookah Oak Chek (Світло-Коричневий)

Ціна: 10686 грн

Кальян Wookah Merbau Quills (Коричневий)

Ціна: 11193 грн

Кальян Wookah Red White Smooth

Ціна: 11800 грн

Кальян Wookah Body Artic Blue Mill

Ціна: 12545 грн

Кальян Wookah Tenebris Flames

Ціна: 12650 грн

Кальян Wookah Tenebris Olives

Ціна: 12650 грн

Кальян Wookah Black Red Waves

Ціна: 12950 грн

Wookah Originals: ефектний симбіоз дерева та скла

Є такі кальяни, які чи не кожен любитель східного куріння мріє мати у своїй колекції. Це моделі, дизайн яких ефектно відрізняється від приладів, пропонованих більшістю виробників. А якщо до унікального дизайну додати ще й екологічно чисті матеріали, то вийде кальян Wookah Originals.

Wookah (Вука) - це оригінальні кальяни з дерева, вироблені в Польщі. Крім натуральної деревини, в тому числі екзотичних видів, в конструкції курильних приладів присутні деталі зі скла або кришталю. Такий дизайн робить наргіле Wookah не просто впізнаваними, а справді унікальними. Так, ціна кальянів Wookah - не найнижча серед представлених сьогодні на ринку, але повірте, ці курильні прилади повністю варті своїх грошей.

Що примітно, виробник надає клієнтам можливість самостійно вибрати тип комплектуючих для наргіле Вука. Таким чином, можна зібрати власну унікальну модель з дерева і скла.

Дизайн колб до наргіле цього бренду надзвичайно різноманітний. Кожна з них має свій характер і стиль, але завжди це дуже елегантні і витончені вироби.

В пару до шахти з дерева в Wookah Originals передбачений такий же мундштук. Що не кажіть, а дерево творить справжні чудеса: кальян із вставками деревини виглядає дуже благородно і дорого. І він цілком заслужено складає конкуренцію найвишуканішим арабським кальянам.

Але дану модель наші клієнти купують не тільки через красивий дизайн. Польські наргіле Вука - це функціональні прилади, конструкція яких дозволяє ефективно охолоджувати дим і сприяє дуже легкій тязі.

Чому наші клієнти обирають кальяни Wookah?

Польський кальян Wookah з декорованими елементами з натурального дерева - це виріб преміум-класу, яке може стати гідним подарунком для гідної людини. На нашому сайті в будь-який час доби можна купити дерев'яний кальян Wookah з доставкою в Київ, Харків чи Одесу (географія доставки товару з нашого магазину - вся Україна).

Наші клієнти все частіше віддають перевагу кальянам Вука, оскільки дані вироби:

  • мають неординарний дизайн;
  • дозволяють з комфортом проводити сеанс куріння;
  • їх елементи не містять токсичних речовин;
  • відрізняються міцною конструкцією і зносостійкістю.

Якщо ви шукаєте наргіле, за допомогою якого можна створювати по-справжньому казкову східну атмосферу, тоді Wookah Originals - це те, що вам потрібно! Подивіться на цей кальян ще раз. Хіба можна не закохатися в нього?

)