Кальяни Amy


Виберіть підкатегорію

Німецькі кальяни AMY

Німецька кальянна фірма AMY вийшла на ринок порівняно недавно, але в кальянної індустрії їй відразу вдалося зайняти лідуючу позицію. Основна частина виробництва компанії та частина складів знаходяться в Китаї, але на якості продукції це не позначається. У кальянів цієї фірми є цілий ряд переваг, завдяки яким вони є оптимальним вибором для любителів кальянного проведення часу.

Особливості кальянів AMY:

  • Дизайн. На стильний вигляд цих кальянів неможливо не звернути уваги, вони ідеально підійдуть для молодіжної тусовки, стануть стильною деталлю вашого інтер'єру. Це не той предмет, який після використання хочеться заховати подалі, адже естетичний аспект у справі кальянокуріння грає важливу роль.
  • Надійність збірки деталей. Кальяни AMY при необхідності переносу з місця на місце можна брати за шахту - з колбою вона з'єднується за допомогою надійної фірмової системи кріплення (на кліпсах). Також ви легко зможете переробити його на 2, 3 або 4 персони.
  • Матеріал комплектуючих деталей. Колба кальяну виконана з товстого подвійного скла, вона цілком може винести легке падіння, якщо ви випадково перекинете кальян. Металеві деталі, в тому числі і шахта, виконані з якісної нержавіючої сталі, що є запорукою довговічності виробу, а також забезпечує гарне охолодження диму. У комплекті також йде і фірмова чаша AMY.
  • Зручність і практичність. Завдяки нетипово широким отворам шахти, портів і трубок, а також завдяки чаші тяга в кальяні дуже хороша і легка.
  • Ціна. Якщо є бажання насолоджуватися якісним продуктом, але переплачувати за нього не хочеться, то цей вибір - якраз для вас. Через вигідне розташування частини виробництва компанії AMY вартість наргіле значно нижча.
  • Зручна установка, з якою впорається навіть той, хто користується кальяном в перший раз - тут все передбачено для зручності користувача.

Тому, якщо вам сподобався дизайн, ви можете сміливо купувати будь-яку модель AMY - вона буде радувати вас протягом усього терміну своєї експлуатації.


Класифікація кальянів AMY

Диференціюють ці кальяни дуже просто - за розміром:

  • малі (50 см);
  • середні (60 см);
  • великі (70 см).

Ви можете обрати потрібний варіант в залежності від того, як збираєтеся використовувати його в подальшому або в залежності від бюджету. Для ресторанів, барів та інших закладів підійдуть презентабельні великі кальяни, а для домашніх посиденьок цілком можна обійтися маленьким. Але все залежить виключно від смаків покупця, розмір ніяк не позначається на якості продукції.

Купити кальян AMY можна в нашому магазині. Крім того, ми обов'язково допоможемо вам вибрати відповідні аксесуари, витратні матеріали та проконсультуємо з усіх питань, що стосуються кальянів. Оптимальне співвідношення якості та ціни кальянної продукції в нашому магазині вас приємно здивує і, безсумнівно, порадує. Так само рекомендуємо не пропустити новинку нашого магазину - кальян AMY Deluxe 630.

)