Кальяни Amy Amir'sКальян AMY AMIRS Luxury Hookahs 200-TR (Прозорий)

Ціна: 3200 грн

Кальян AMY AMIRS Luxury Hookahs 100-TR (Прозорий)

Ціна: 3250 грн

Кальян AMY AMIRS Luxury Hookahs 100R-TR (Прозорий)

Ціна: 3250 грн

Кальян AMY AMIRS Luxury Hookahs 300-TR (Прозорий)

Ціна: 4200 грн

Кальян AMY AMIRS Luxury Hookahs 600-TR (Прозорий)

Ціна: 4200 грн

Кальян AMY AMIRS Luxury Hookahs 201-TR (Прозорий)

Ціна: 5000 грн

Кальян AMY AMIRS Luxury Hookahs 602-TR (Прозорий)

Ціна: 5700 грн

Кальян AMY AMIRS Luxury Hookahs 202-TR (Прозорий)

Ціна: 5850 грн

Кальян AMY AMIRS Luxury Hookahs 102-TR (Прозорий)

Ціна: 5950 грн

Кальян AMY AMIRS Luxury Hookahs 502-TR (Прозорий)

Ціна: 6500 грн

Кальян AMY AMIRS Luxury Hookahs 102-TR * (Прозорий)

Ціна: 6500 грн

Кальян AMY AMIRS Luxury Hookahs 1201 BN-TR (Прозорий)

Ціна: 15220 грн

Кальян AMY AMIRS Luxury Hookahs 1201 BK-TR (Прозорий)

Ціна: 15220 грн

Розкішні кальяни лінійки AMIRS Luxury Hookahs

Вперше німецька компанія AMY заявила про себе в 2007 році. Почавши свою історію з виробництва звичайних кальянів по турецьким зразкам, які продавалися не надто успішно, власники компанії незабаром зрозуміли, що для успіху потрібно щось нове. Зробивши акцент на німецькій якості і скрупульозному ставленні до дрібниць, фірма за короткий період часу перетворилася на одного з лідерів ринку. Її продукція користується популярністю на всіх континентах, а число відданих шанувальників стає дедалі більше.

Компанія постійно оновлює свій модельний ряд і виводить на ринок нові серії своєї продукції. Однією з таких є AMY Amir's. Кальяни серії Amir's здатні дати новий імпульс кальянокурінню, привнести в нього дух нових технологій в стилі hi-tech. Купити кальян Емі Амірс можна в інтернет-магазині Aladin.

Переваги німецьких кальянів преміум-класу

Можна виділити наступні особливості кальянів AMY Amir's, що роблять їх унікальним.

  • Замість звичного різьбового способу, з'єднання колби з шахтою відбувається за допомогою так званої клік-системи власної розробки. Вона дозволяє зафіксувати посудину і шахту в єдину систему одним кліком, зробивши поворот за годинниковою стрілкою.
  • Шахта з якісної нержавіючої сталі. Вона не спотворює смак диму, дозволяє досягти високих показників його охолодження і легко чиститься. Але це не все. Така шахта не схильна до окислення і на її корпусі не утворюється окисна плівка.
  • Ударостійка товстостінна колба із жаростійким матовим склом. Крім міцності, що гарантує, що кальянная вечірка не ​​припиниться після падіння кальяну в результаті нерозторопних дій гостей, вона має вишуканий дизайн і спеціальне поглиблення для світлодіодного підсвічування. Підсвічування перетворить кальянокуріння в магічний процес, освітлений різнобарвними переливами. Не сумнівайтеся, друзі потім ще довго будуть згадувати вашу вечірку.
  • Трубка виконана не з дешевої пластмаси, який залишає неприємний присмак, а із якісного медичного силікону. Така трубка має підвищену еластичність, гігієнічна, слабо вбирає запахи і не покривається з часом непрезентабельними плямами.

Кальяни Luxury класу флагманської лінійки AMY Deluxe Amir's відрізняються своєю ціною, яку ніяк не можна віднести до бюджетного сегменту. Але висока вартість цілком компенсується якістю і можливостями такого наргіле. Ви купуєте не просто кальян, а й елемент інтер'єру, здатний прикрасити будь-яку квартиру.

Все необхідне для незабутньої кальянної вечірки - в інтернет-магазині Aladin

Інтернет-магазин Aladin пропонує широкий асортимент кальянів в різних цінових варіаціях - від бюджетних до виробів преміум-класу, що випускаються провідними світовими виробниками. Досвідчений персонал не з чуток знайомий з тонкощами куріння наргіле і завжди готовий підказати покупцеві, як отримати максимальне задоволення від придбаного кальяну.

)