Кальяни Amy 4 StarsАкция
-8%
Кальян AMY 4 STARS 640 PSMBK-RD (Червоний)

Ціна: 1850 грн 1699 грн

Акция
-7%
Кальян AMY 4 STARS SS2003-BK (Чорний)

Ціна: 2450 грн 2279 грн

Кальян AMY 4 STARS 420 PSMBK-BK (Чорний)

Ціна: 1200 грн

Кальян AMY 4 STARS 420 BK-WT (Білий)

Ціна: 1250 грн

Кальян AMY 4 STARS 410 B-RD (Червоний)

Ціна: 1250 грн

Кальян AMY 4 STARS 410 B-BK (Чорний)

Ціна: 1250 грн

Кальян AMY 4 STARS 440 PSMBK-BK (Чорний)

Ціна: 1250 грн

Кальян AMY 4 STARS 420 PSMBK-BU (Синій)

Ціна: 1250 грн

Кальян AMY 4 STARS 420 B-BK (Чорний)

Ціна: 1250 грн

Кальяни AMY 4 Stars - німецька якість за доступною ціною

Кальяном кого-небудь здивувати в Києві складно. Колись екзотичний і таємничий предмет, який прийшов до нас з Близького Сходу, давно став асоціюватися з одним з видів традиційного відпочинку, що дозволяє відмінно розслабитися і провести час з друзями.

І якщо раніше наргіле привозили з туристичних поїздок до Туреччини чи Єгипту, то тепер в цьому немає необхідності. В Україні працює достатня кількість спеціалізованих магазинів, що пропонують все необхідне для кальянокуріння. У них представлена ​​продукція більшості відомих виробників, серед яких гідне місце займає німецька компанія AMY Hookah.

Незважаючи на досить молодий вік, фірма домоглася всесвітнього визнання на ринку завдяки традиційній німецькій якості і використанню найсучасніших технологій і матеріалів. Купити кальян AMY 4 Star виробництва даного бренду можна в інтернет-магазині Aladin.

Вироби від AMY - переваги і характеристики

Використання якісних матеріалів і сучасних технологій дозволило німецькій фірмі стати одним з лідерів ринку і виробляти популярну продукцію. Але поціновувачі кальянного диму полюбили AMY не тільки за якість. Моделі, що випускаються під брендом AMY Deluxe 4 Star, незважаючи на те, що мають однакову конструкцію, виділяються своїм неповторним дизайном.

Різне розфарбування, оригінальна форма колби, зовнішній вигляд шахти - все це зроблено з єдиною метою - щоб покупець міг вибрати виріб, в якому йому все, аж до найдрібніших деталей, буде подобатися. Основними перевагами кальянів AMY Deluxe 4 Stars визнані наступні:

  • товстостінна колба. При її виготовленні використовується спеціальне ударостійке скло. Це дозволяє навіть при падінні з невеликої висоти або неакуратному використанні зберегти кальян цілим і уникнути неприємних наслідків;
  • охолодження. Шахта виготовлена ​​з силуміну (сплав кремнію і алюмінію) і завдяки цьому надійно забезпечує охолодження диму до необхідної температури;
  • екологічність. Всі матеріали, що застосовуються при складанні кальяну, є екологічно чистими і не становлять небезпеки для здоров'я. Зокрема, трубка виготовлена ​​з медичного силікону і відповідають стандартам безпеки для таких виробів;
  • продувність. Інноваційна система вентиляції власної розробки забезпечує бездоганну продувність;
  • модерновий зовнішній вигляд. Hi-tech дизайн дозволить кальяну вписатися в будь-який сучасний інтер'єр і не залишиться без уваги гостей.

Ще одним безсумнівним і дуже важливим для споживачів перевагою кальянів AMY 4 Star є ціна. Вона цілком демократична і підійде курцям-початківцям, які мріють про власний наргіле. На сайті aladin.kiev.ua представлений великий асортимент кальянів AMY 4 Stars, які можна купити за прийнятною ціною.

Наргіле від німецького бренду AMY Старс в інтернет-магазині Aladin

Магазин кальянів Aladin пропонує покупцям великий асортимент наргіле і аксесуарів до них. Неважливо, хто ви - початківець, який прагне долучитися до старовинного ритуалу куріння кальяну, або гурман, що знається на кальянному димі, - в нашому магазині кожен знайде те, що шукає, за хорошою ціною.

)