Скляні кальяниКальян Shapes Temple (Прозорий)

Ціна: 2850 грн

Кальян Al Fakher в Кейсі Pink (Рожевий)

Ціна: 500 грн

Кальян Al Fakher в Кейсі Green (Зелений)

Ціна: 500 грн

Кальян Al Fakher в Кейсі Blue (Синій)

Ціна: 500 грн

Кальян Magnum 26

Ціна: 750 грн

Кальян Delayt 38

Ціна: 880 грн

Кальян Meduza Mini

Ціна: 1300 грн

Кальян Temple 45 Upgrade

Ціна: 1600 грн

Кальян Temple 45 в Кейсі

Ціна: 2380 грн

Кальян Temple 45

Ціна: 2400 грн

Кальян Meduse Classic

Ціна: 3900 грн

Кальян Shapes UA

Ціна: 4400 грн

Кальян Shapes Hookah SD

Ціна: 5000 грн

Скляні кальяни

Недорогі і витончені кальяни, всі складові яких, крім шланга, виготовлені зі скла, відрізняються оригінальним дизайном. Скляні вироби можна використовувати як елемент декору, а також застосовувати за призначенням.

Вони виготовляються методом суцільного дуття, жодна деталь не має швів, конструкція не містить різьби і ущільнюючих елементів. Для виготовлення застосовують міцне боросилікатне скло, яке відрізняється жаростійкістю та здатністю витримувати великі перепади температур. Скло може бути забарвлене в різні кольори або бути повністю прозорим.

Прозора колба з підсвічуванням дозволить спостерігати за проходженням диму через воду або фруктовий коктейль, що додасть приємному проведенню часу особливої чарівності.

Що так привертає в скляних моделях?

До переваг скляних кальянів відносять нешкідливість матеріалів, що застосовуються, так як скло не містить шкідливих домішок, які можуть виділятися в процесі куріння. Воно не окислюється і не взаємодіє з агресивними речовинами. Силіконовий шланг, який йде в комплекті зі скляним кальяном, відрізняється гнучкістю та міцністю. Він, як і скло, легко миється і не накопичує запахи.

До недоліків скляних виробів можна віднести їх крихкість, так як скло погано переносить механічні дії. Незграбні рухи можуть призвести до падіння виробу, появи тріщин або відколів. Щоб убезпечити його від пошкоджень, варто вибирати виріб з товстими стінками. Скляні наргіле продаються тільки зібраними і для них важко знайти окремі деталі.

Виготовляють курильні прилади і з оргскла (акрилу). Такі пристрої більш міцні і дешеві, але мають клеєні деталі й ущільнювачі.

Для отримання густого і холодного диму важливо вибрати кальян з об'ємною колбою з широким горлом, досить високою шахтою з оптимальним діаметром. Бажано мати в наявності клапан, через який зайвий дим буде відводитися, тим самим вийде відрегулювати міцність кальяну. У скляних кальянах не використовуються ущільнювачі, а герметичність досягається притиранням місць з'єднання. Важливо, щоб з'єднання були герметичними, тому що попадання повітря через нещільне з'єднання зменшує концентрацію диму і впливає на якість процесу.

Купити скляний кальян у Києві пропонує інтернет-магазин Aladin

Провести приємний вечір, відпочити і розслабитися в колі друзів або на самоті, вдихаючи ароматний кальянний дим і спостерігаючи за проходженням його через воду, отримати естетичне задоволення можна, якщо купити і використовувати скляний кальян в інтернет-магазині Aladin (Україна, Київ). Ми пропонуємо широкий вибір курильних приладів від відомих виробників, а також аксесуарів і тютюнових сумішей високої якості.

Кальян зі скла має хороші функціональні якості, до того ж, крім прямого призначення, може використовуватися як оригінальний предмет інтер'єру завдяки своїй витонченості і незвичайному вигляду.

)