Тютюн Duft

Показати ще (24)

Тютюн для кальяну

Різні компанії, що виробляють тютюн для кальянів, мають свої секрети приготування ароматного наповнення. Практично всі суміші містять кілька основних інгредієнтів, які з'єднуються в різних пропорціях: тютюнове листя, патока, ароматизатори, гліцерин та консерванти.

Для виробництва можуть використовуватися ароматизатори, ідентичні натуральним, або синтетичні аналоги запахів фруктів, ягід та інших смакових компонентів. Харчовий гліцерин не шкідливий для здоров'я, а дим завдяки цьому компоненту стає густим і фактурним.

Тютюн Duft

Російська компанія Duft Tobacco вперше вийшла на ринок в 2016 році, з того часу її продукція постійно допрацьовується і удосконалюється. Для виробництва тютюнової суміші використовуються такі відомі сорти, як:

  • Вірджинія - відрізняється золотистим кольором, легкістю і солодкуватим смаком;
  • Берлі - міцний, терпкий сорт, добре вбирає ароматизатори.

Продукція компанії Duft Tobacco відрізняється високою міцністю, димністю і жаростійкістю. Тютюнова суміш від компанії Duft може бути різних смаків, найбільш популярними є ананасовий, горіховий, смак чорної смородини або фейхоа.

При всій міцності суміші, вона діє досить м'яко, не дратуючи горло та не викликаючи неприємних відчуттів. Пропорційне співвідношення всіх компонентів забезпечує комфортне куріння, ідеальні поєднання легкості і міцності, яку забезпечує тютюновий лист Burley.

Купити тютюн для кальяну

Купити тютюн Duft за доступною ціною можна в інтернет-магазині Aladin, ми гарантуємо оригінальність продукції та її якість. Каталог містить великий вибір тютюнових сумішей для кальянів різних марок, міцності та смаку. В інтернет-магазині Aladin можна купити кальяни та аксесуари, тютюн і вугілля для наргіле з доставкою по Києву і всіх містах України.

Показати більше