Тютюн 4.20


Виберіть підкатегорію

Час задоволення

Відлік історії кальянної справи почався ще 2 тисячі років тому, коли стародавні індуси винайшли цей спосіб куріння. До цих пір невідомо, яку саме суміш вони курили.

Для сучасних користувачів кальяну час задоволення зводиться найчастіше до хвилин, протягом яких тліє чергова порція ароматного тютюну, виділяючи, на радість курцеві, все нові і нові струмені приємного диму, що досягається завдяки якісному пристрою та доброму тютюну.

Вітчизняний тютюн 4.20 має місцем свого народження Дніпропетровщину, а ім'я своє отримав від тривалості процедури (в хвилинах і секундах) споживання однієї його порції, що приносить задоволення власникові кальяну.

Наймолодший серед тютюнових продуктів, 4.20 в короткий термін придбав популярність, достатню для того, щоб його зразки заповнили вітрини практично всіх відомих кальянних торгових майданчиків.

Найбільшою різноманітністю може порадувати інтернет-магазин aladin.kiev.ua, що включив у свій електронний каталог окремий розділ для цієї курильної суміші, де завжди є близько 3-4-х десятків позицій.

Час вибору

Воно настає для відвідувача сайту aladin.kiev.ua відразу ж, як тільки він опинився у відповідному розділі електронного каталогу.

Тут потенційний покупець бачить, що кальянний тютюн 4.20 різноманітний по:

  • смаку - налічується не менше півсотні відтінків аромату, якщо ж потрібного вам зараз немає, то будьте впевнені, що він найближчим часом з'явиться знову;
  • міцності - від середньої до дійсно міцної;
  • димності - яка не буває нижче високої і може прагнути вгору ще більше;
  • стійкості до ступеня жару - від середньої до високої.

При виборі не варто забувати і про показники солодощі, кислоти, пряності і свіжості диму, які вимірюються балами - від одного до п'яти.

Час знайомства

Він практично не буває обмеженим, тому що приємні відчуття від куріння тютюну 4.20 хочеться продовжити, саме завдяки цьому його споживачі повертаються на наш сайт aladin.kiev.ua знову і знову.

Крім чисто тютюнових достоїнств, їх приваблює широта асортименту, ненав'язливе і комфортне обслуговування, простота оформлення та отримання (доставки) купленого товару.

Повертайтеся, ми завжди вам раді!

)