Тютюн Daily Hookah


Виберіть підкатегорію

Тютюн для кальяну Daily Hookah

Кожен любитель ароматного диму знає, наскільки важлива якість не тільки кальянного апарату, але й тютюну. Саме тому з кожним роком все більш популярною стає велика лінійка смаків тютюну для кальяну Daily Hookah.

Неперевершений аромат, глибокий і насичений смак, а також висока якість сировини - все це робить даний тютюн ідеальним. Навіть назва говорить сама за себе і означає «легкий продукт для щоденного використання». Daily Hookah залишає ледь вловимий післясмак і вражає своїми жаростійкими характеристиками.

Основні особливості Daily Hookah

Виріб повністю готовий до вживання, вам досить буде лише заповнити кальянну чашу, і можна починати насолоджуватися ароматним димом. Листя досить добре нарізане, без будь-яких паличок й іншого сміття. Крім того, до переваг відносять:

  • велику кількість ароматного сиропу;
  • приголомшливу легкість, з якою можна комфортно розслабитися;
  • різноманітні, яскраво виражені смаки;
  • зручну упаковку, в якій легко зберігати сировину;
  • доступну ціну.

Виробник випустив 2 неповторні лінійки смаків - Element (з непередаваними класичними моносмаками) і Formula (з уже готовими міксами, які можна використовувати кожен день). За рахунок того, що тютюн фасується в невеликі упаковки, у вас є можливість проводити свої власні експерименти з різними смаками. До того ж, за рахунок повішеної жаростійкості ви можете насолоджуватися курінням від години до двох - відмінний варіант для посиденьок великою компанією друзів разом з ароматним кальяном.

Кращий смак і відмінна ціна

Якщо ви вирішили купити тютюн Daily Hookah, інтернет-магазин Aladin готовий вам запропонувати кращу ціну на ринку. Менеджери онлайн-ресурсу обов'язково допоможуть вам із вибором смаку і аромату.

)