Тютюн DarkSide


Виберіть підкатегорію

Дуже цікавий для любителів всіляких новинок тютюн Dark Side. Він з'явився буквально кілька років тому і практично відразу ж завоював прихильність більшості любителів курити кальян. І це не дивно - ця російська марка має стільки переваг, що найближчим конкурентам і не снилося. Але про все докладно.

Різноманітність видів і смаків Dark Side

Перше, на що хочеться відразу ж звернути увагу, - це велика різноманітність видів і навіть підвидів тютюну. Тут крім цілком звичних для більшості смаків є і зовсім незвичайні. Наприклад, варіант з ароматом лісової хвої точно внесе щось нове у ваше уявлення про аромати курильного тютюну. Він дуже приємний і ніжний, залишає незвичний посмак.

Особливість даної марки в тому, що крім регулярних видів досить часто випускаються абсолютно незвичайні нові обмежені версії, які ні з чим не порівняти. Тому поціновувачам варто частенько переглядати наш сайт у пошуках нової лімітованої версії - можливо, це те, що ви завжди шукали!

Зручна економічна упаковка

Тютюн Dark Side недарма полюбився покупцям. Він випускається в дуже зручних економічних розфасовках, які підійдуть і для домашнього використання, і для спеціалізованих закладів. Йдеться про можливість замовлення упаковки в 100 і 250 грамів. Такої ваги вистачить на декілька використань, але при цьому тютюн не встигне вивітритися і розгубити свої позитивні якості. Приємно і те, що купуючи таку вагу, ви максимально економите на вартості, адже кожна порція в цьому випадку коштує зовсім недорого. Тому порадувати себе приємним проведенням часу можна буде так часто, як буде на те бажання.

Чому тютюн Dark Side варто купити саме у нас?

Якщо ви не схильні до хвилинних поривів і вважаєте за краще продумані покупки, тоді ось вам кілька причин робити замовлення саме у нас.

  • Величезний асортимент. У нас є не тільки найбільш поширені види тютюну, а й рідкісні лімітовані версії, які практично моментально розкуповуються і стають бестселерами.
  • Мінімальні націнки. Ми завжди готові запропонувати вам найкращі ціни на ваш улюблений тютюн.
  • Оперативна доставка по всій Україні. Де б ви не знаходилися, будьте впевнені: ваш замовлення доставимо швидко!

Не варто відкладати в довгий ящик покупку відмінного тютюну. Замовте прямо зараз!

DarkSide вийшов в маси у двох вагових варіантах - в 100 і 250 гр пачці. Dark Side (дарксайд) ви можете придбати в нашій мережі магазинів, або замовити на нашому сайті.

Dark Side ви можете купити на aladin.kiev.ua в доступних трьох ступенях міцності:

  • SOFT (легкий) Burley;
  • Medium (середній) тютюн сортів Virginia, Burley, Oriental;
  • Rare (найміцніший) Orienta, Burley, Virginia, на даний момент в міцному варіанті доступний смак RAW - без ароматизаторів. І вся смакова лінійка доступна у нас.

Ви бажаєте купити тютюн Darkside (Дарксайд) в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі (Дніпропетровську), Львові або в іншому місті? Наш сайт завжди стане у нагоді!

)