Тютюн Jibiar


Виберіть підкатегорію

Тютюн JIBIAR Lemon (Лимон) 50 гр

Ціна: 85 грн

Тютюн JIBIAR Mojito (Мохіто) 1 кг

Ціна: 1500 грн

У пошуках ідеалу

Прагнення до кращого завжди похвально. Особливо, якщо врахувати кількість послуг і товарів, які нас оточують, адже, як усім добре відомо, кількість не означає якість.

Це золоте правило потрібно застосовувати всюди, включно з вибором тютюну для кальяну, адже на ринку зараз стільки пропозицій, що легко можна помилитися. Вибираючи тютюнову суміш, орієнтуйтеся на основні критерії: натуральність інгредієнтів і впізнаваність виробника. Це допоможе вам вибрати дійсно якісний продукт, від куріння якого ви зможете отримати задоволення і розслаблення.

Чому варто купити тютюн Jibiar?

Тому що це - ідеальне співвідношення ціни і якості. Джібіар проводиться в Туреччині, основою є тютюн Virginia Gold. Під час куріння тютюн розкривається не відразу, щоб відчути повний спектр смаку, необхідно почекати, поки він повністю прогріється. Зазвичай це займає хвилин 10-15.

Jibiar має низку безумовних переваг:

  • висока жаростійкість;
  • димність;
  • натуральні якісні інгредієнти;
  • ідеальна смакопередача.

Середня нарізка тютюнового листя дозволяє йому в міру просочуватися сиропом і ароматизаторами, даючи можливість відчувати аромат справжнього терпкого тютюну при кожному подиху. Натуральне просочення, випаровуючись, робить терпкий смак більш м'яким, надає йому нові відтінки свіжості або солодкості.

Зручна упаковка 100 гр забезпечить вас ароматним густим димом на тижні наперед, великий вибір моносмаків і міксів дозволяють вибрати кілька фаворитів або створювати свої композиції, змішуючи різні смаки між собою.

Купити тютюнові суміші Jibiar ви можете в інтернет-магазині Aladin. Ми гарантуємо високу якість товару і постійну його наявність. Швидка доставка і вигідна ціна стануть додатковим приємним бонусом.

)