(073) 63 000 00
Кошик
Фото
Найменування товару
Ціна
Кількість
Сума
Сума:

Тютюн Smoke Mafia

Показати ще (24)

Тютюн Smoke Mafia

Український виробник тютюну Smoke Mafia - один з тих, хто створює умовний рай для любителів давньої східної традиції куріння кальяну, випускаючи високоякісний товар за доступною вітчизняному споживачеві ціною. Компанія складає гідну конкуренцію відомим світовим виробникам тютюнових сумішей. При цьому продумана маркетингова стратегія і вигідна цінова політика роблять український тютюн з кожним днем ​​все більш популярним.

Основні властивості і переваги тютюну Smoke Mafia

Щоб оцінити всі переваги, слід розглянути основний склад тютюну Smoke Mafia. Виготовляють його з преміального тютюнового листя сорту Burley, що забезпечує достатню міцність і приємний післясмак з відтінками горіха і карамелі. Особлива риса сировини полягає в тому, що вона прекрасно об'єднує різноманітні смаки завдяки здатності добре вбирати аромати, тому вона незамінна для створення міксів для наргіле.

Тютюн володіє достатнім рівнем міцності, щоб зробити приємність дійсному шанувальнику кальянної забивки. У той же час, хороша смакопередача і відмінна жаростійкість дозволяють довгий час насолоджуватися процесом, з головою занурившись в релаксуючу атмосферу культури куріння ароматного тютюну.

У процесі виробництва сировина ретельно сортується від різного сміття і подрібнюється. Використовуються виключно натуральні компоненти: сироп, гліцерин і ароматні добавки. Правильно підібрана кількість гліцеринової добавки забезпечує густу димність, завдяки чому можна отримати справжню насолоду від процесу куріння. Сироп надає в'язкість консистенції суміші, а яскрава приємна ароматика досягається шляхом просочення тютюну французькими натуральними смаками.

Отже, до переваг продукції Smoke Mafia слід віднести такі моменти:

  • хороший рівень жаростійкості, що дозволяє курити муасель довгий час;
  • середня міцність;
  • відсутність рідкого нікотину;
  • висока якість продукції;
  • густа димність;
  • відсутність хімічних складових.

Також слід зазначити грамотно підібрану ємність для тютюнової суміші. Пластикові баночки високої якості дозволяють зручно зберігати тютюн довгий час без втрати смакових характеристик і властивостей.

Унікальні аромати тютюну Smoke Mafia

На сьогоднішній день компанія випускає дві основні лінійки смаків - Mono Line і Alkohol Line. У кожній з них зібрані колекції різноманітних смаків, серед яких навіть досвідчені курці знайдуть для себе багато нових насичених ароматів.

Mono Line - це поодинокі смаки, кожен з яких можна курити соло або використовувати для створення ароматних коктейлів. Серед них варто спробувати такі особливі види, як Necquik, Mojito, Spearmint або Kiev Cake.

Лінійка Alkohol Line складається з забивок, що мають смак різних елітних алкогольних напоїв. Кожен з них - яскравий і насичений. Особливо виділяються такі аромати, як:

  • Rom Honey - смак практично ідентичний Jack Daniel`s Honey;
  • Aperola - італійський аперитив Апероль;
  • Coba Libre - улюблений коктейль Че Гевари;
  • Sangria - приємне легке біле вино Сангрія.

Купити тютюн Smoke Mafia можна в інтернет-магазині aladin.kiev.ua в режимі онлайн і замовити доставку в будь-який регіон України. Тютюн поставляється в невеликих розфасовках по 125 г, що робить доступною дегустацію різних ароматів і дає можливість експериментувати, створюючи власні унікальні мікси.